Автоматты ажыратқыш ВА47-100 2Р 25А 10кА C KARAT IEK

7 444 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA40-2-025-C
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-100 автоматты ажыратқыштары белсенді және индуктивті жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Жақсартылған кеңірек ажыратқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- 10000А коммутациялық қабілетінің жоғарылауы ВА47-100-ді автоматты ажыратқыштар ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Конструкция ерекшеліктері

Байланыстардағы ойықтар
жылу шығынын азайтады

Құрамында күміс бар дәнекерлеу
композиттің тозуға төзімділігін арттырады
байланыстар және өтпелі кезеңді азайтады
қарсылық

Қосымша құрылғыларды қосу
бұрандасыз тәсілмен құрылғылардың

Байланыстардың орналасу индикаторы
аппараттың күйі туралы сигнал береді
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 25.0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | ≤ 60 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 9.0 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 35 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 74,3 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 10.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 10.0 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 10 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 25 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 60 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Бейтарап | Иә |
- Бағасы: 7 444 ₸

