Қосымша байланыс блогы 2NO+2NC EasyPact TVS SE

4 823 ₸
- Бар
- Коды:LAEN22
LC1E контакторларында Tesys-ті оңай басқаруға арналған қосымша контактілер блогы.
Ол бұрандалы қысқыштары бар терминалдар арқылы қосылатын номиналды мәні 10А дейін және айнымалы ток кернеуі 690В болатын 2Н+2НЗ лездік контактілермен жабдықталған.
Бекіту арқылы алдыңғы панельге оңай орнатылады, бұл жоғары сенімділік пен беріктікті қамтамасыз етеді.
6-дан 630 А-ға дейінгі токтарға арналған стартерлер сериясы. EasyPact TVS магниттік стартерлер сериясы жұмыс сипаттамаларының оңтайлы тепе-теңдігін және кеңейтілген икемділікті ұсынады.
Магнитті қосқыштар айнымалы және тұрақты токтың қуатты жүктемелерін коммутациялау мүмкіндігін қолдайтын құрылғылар болып табылады.
Контакторларды, аралық релелерді, термиялық шамадан тыс жүктеме релелерін және автоматты ажыратқыштарды қамтитын EasyPact TVS магниттік стартерлер сериясы стандартты қолданбаларда электр қозғалтқыштарын қорғауға және басқаруға арналған, сонымен қатар жұмыс сипаттамаларының оңтайлы тепе-теңдігіне, таңдауға, сатып алуға және сақтауға ыңғайлылығына және кеңейтілген икемділігіне ие.
Төмен кернеулі қозғалтқыштардың стартерлері еш қиындықсыз
Easy TeSys төмен вольтты қозғалтқыштарды басқару қажеттіліктерінің көпшілігін қанағаттандыру үшін барлық қажетті мүмкіндіктерге ие. Электр қозғалтқышының стартерінің компоненттері оңай TeSys сапаға нұқсан келтірместен өнімділік пен құнның оңтайлы арақатынасын қамтамасыз етеді.
Easy TeSys — сізге ұсынатын тамаша шешім
- қажетті өнімділік
- бюджетті оңтайландыру кезінде
- және талап етілетін сапада
| Серия | Easy TeSys |
|---|---|
| Серия | Easy TeSys Control |
| Өнім түрі | Қосалқы байланыстар блогы |
| Қолданылу саласы | Дабыл жүйесі |
| Құрылғының қысқаша атауы | LAEN |
| Түсі | Сұр (RAL 7011) |
| Өнім серияларының үйлесімділігі | EasyPact EasyPact TVS LC1E |
|---|---|
| Монтаждау орны | Алдыңғы |
| Всп жұмысы. байланыстар | Лезде |
| Басты контактілердің конфигурациясы | 2 Н.О. + 2 Н.З. |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 690 МИЛЬIEC60947-5-1 стандартына сәйкес басқару тізбегі |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | <= 690 V |
| [Ith] ашық ауадағы шартты жылу тогы | 8 A (at 60 °C) |
| Irms номиналды қосу қабілеті | 140 A Айнымалы ток conforming to IEC 60947-5-1 |
| [Icw] номиналды қысқа мерзімді рұқсат етілген ток | 100 А - 1 с 120 А - 500 мс 140 А - 100 мс |
| Қорғау түрі | Сақтандырғыш gG 10 A |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10 млн. цикл |
| Минималды коммутацияланатын ток | 5 мА |
| minimum switching voltage | 17 миль |
| Қабаттаспайтын уақыт | 1,5 ms кернеу берілген кезде Н.З. және Н.О. контактілері арасында қабаттасу уақыты болмайды 1,5 мс кернеу жойылған кезде Н.З. және Н.О. контактілері арасында қабаттасу уақыты болмайды |
| Оқшаулау кедергісі | > 10 ХКұ |
| Қосылымдар – терминалдар | Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 1 1 mm2 - external diameter: 6 mm - cable stiffness: Кабель ұшымен қатты немесе икемді Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 1 1 mm2 - external diameter: 6 mm - cable stiffness: Ұшы жоқ қатты немесе икемді Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 2 2,5 mm2 - external diameter: 6 mm - cable stiffness: Кабель ұшымен қатты немесе икемді Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 2 2,5 mm2 - external diameter: 6 mm - cable stiffness: Ұшы жоқ қатты немесе икемді |
| Таза салмақ | 0,06 kg |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Байланыс түрі | 2NC2NO |
- Бағасы: 4 823 ₸

