|МП IEK TITAN5 40.40.20, 400х400х200 мм корпустары, УХЛ1.

54 730 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-040-040-020-66
Жіберу 05 шілде 2026|МП TITAN 5 корпусы – орнатылған жабдықтың механикалық және климаттық қорғанысының жоғары деңгейін қамтамасыз ететін, жауапты автоматтандыру щиттерін құрастыруға арналған жаңа шешім.
Қазіргі заманғы робот өндірісі және бірегей конструкция TITAN сериясы корпустарының премиум сапасына, сенімділігіне және ұзақ мерзімділігіне кепілдік береді.

Артықшылықтары
- IP66, УХЛ1 жоғары қорғаныс дәрежесі - ашық аспан астындағы корпустарды көшеде пайдалану мүмкіндігі
- Бояу алдында сырлау – тоттанудан барынша қорғау
- Есікті бір бұрылыспен үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм корпустар үшін)
- Есік пен қабықтың периметрі бойынша жиектерді екі рет қағу корпустың қосымша қаттылығын қамтамасыз етеді
- Аспаға арналған жиынтық пен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жиынтығына кіреді
Конструкция ерекшеліктері
Ылғал мен шаңнан қорғау үшін технологиялық тесіктерді пластикалық бітеуіштермен қорғау.
Алмалы-салмалы кабель фланеці кез келген түрдегі гермовводтар мен сальниктерді орнатуды жеңілдетеді.
Бояу алдында сырлау – тоттанудан барынша қорғау.
Есіктің ішкі жағындағы тік Z-профильдер – жабдықтарды орнатқанда кәбіл бұрауын бекітуге арналған есік қаттылығы артады
Монтаждық панельді белгілеу жабдықты орнату уақытын қысқартады.
Тасымалдау және сақтау кезінде тығыздағыштағы қысымның алдын алу үшін есіктерді бекіту.
Периметрі бойынша 4 бүгілген монтаждау панелі - панельдің ұлғайтылған қаттылығы.
Бір нүктеде қабыққа бекітілетін ілмектердің жаңа түрі – жылдам аспа және IP66 қорғаныс дәрежесін қамтамасыз ету.
Ең жақсы жанасу үшін үлкейтілген алаңы бар мыс жерге қосу түйреуіштері олардың ажырап қалу мүмкіндігін болдырмайды.
Есікті бір бұрылыспен үш нүктелі бекіту (биіктігі 500 мм корпустар үшін).
Қабықша мен есік периметрі бойынша екі рет қағу құрылымның қаттылығын ұлғайтады, корпус геометриясын сақтайды.




Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 400 |
| Ені. мм | 400 |
| Тереңірек. мм | 200 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Климаттық орындау | УХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Шкафтың есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы, мм | 1,0 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Үстіңгі қабат факторы | Жалпақ шашақ |
| Қақпақ формасы | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Түсі | Сұр |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Таразы. кг | 9,65 |
| Қондырғы түрі | Аспалы |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Модульдер саны | - |
| Есіктің / қабықтың статикалық жүктемесінің максисі Н | 10/25 |
| Корпустың материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Ток - In, А | 630 |
| Пайдалануға жарамды көшедегі үй-жайдан тыс | Иә |
| Үй-жайдан тыс қолдануға жарайды | Иә |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Құлыппен | Иә |
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 9.65 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 54 730 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтау: Металл корпус - 1 дана. Фланецті бұранда М6х14 - 4 дана Фланцты гайка М6 - 6 дана Тiркеме - 4 дана. Төлке - 4 дана. Жерге қосу сымы - 1 дана. Кілт - 1 дана. Жерге тұйықтау белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Паспорт - 1 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

