РУСМ5111-3174 13А 400В 4.5кА IP54 басқару жәшігі

51 890 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU4-RUSM-51113174-03
Жіберу 28 мамыр 2026РУСМ5000 типті басқару жәшіктері қуаты 75 кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторы бар ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және автоматты түрде жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоматтық басқаруға арналып арналған қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды: Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және коррозияға қарсы жоғары төзімділік
- Rомплектеуші тек ресми өндірушілер
- Кабель мен шиналар МСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредиттеудің болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Ені | 310 мм |
| Биіктігі | 395 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл кернеу | 400/230 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Модульдік автомат. өшіргіш |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Корпустың материалы | Болат |
| Жиілік номині | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Қалқаншаның тоғының номині | 25 А |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Автоматты режим | Иә |
| Фидерлердің саны | Автоматты ажыратқышы бар бірфидерлік |
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және регламенттік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 13 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРАҚ5111 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 51 890 ₸

