Ажыратқышы және сақтандырғыштары бар жәшік ЯРП-50А У1 IP54 IEK

бастап 68 595 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YARP-050-74-54
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиілігі 50 Гц, кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы ток тізбектеріндегі қысқа тұйықталу токтарын сирек ауыстыруға және қорғауға арналған.
Корпустың ішіне ВР-32И ажыратқыш-айырғыш, ППНИ-33 сақтандырғышы бар үш ДП-33 сақтандырғыш ұстағышы орнатылған.
Кабельдерді енгізу және шығару төменнен қарастырылады.
ВР-32И ажыратқыш - айырғышының басқару тетігі сыртқа шығарылған.
Артықшылықтары
- Ашық ауада орнату мүмкіндігі
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі
- Толығымен дәнекерленген корпус
- Коррозияға қарсы төзімділіктің жоғарылауы
- Сәйкестік сертификаты
Техникалық сипаттамалар
| Номин құл ток Жк, А | 50 |
| Балқымалы сақтандырғыштардың типтік өлшемдері | Басқалар |
| Корпустың тереңдігі, мм | 148 |
| Корпустың ені, мм | 240 |
| Корпустың биіктігі, мм | 381 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 400 |
| Полюстер саны | - |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Номин импульстік кернеу, кВ | 6 |
| Сөндіргіш-айырғыштар үшін балқымалы сақтандырғыштар | Басқалар |
| Қысқа тұйықталу кезіндегі беріктік, кА | 4,5 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 50 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбалы |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Тұтқаны қосу | Бүйірінде |
| Салмақ | 6.8 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Байланыстар саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Биіктігі | 380 мм |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: бастап68 595 ₸
- Қаптау тәсілі: Жинақтау: ЯРП - 1 дана. Есік құлпының кілті - 1 дана. Бекіткіші бар қабырғаға орнатуға арналған жинақ - 1 дана. Ажыратқышты басқару тұтқасы ВР32И - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.


