ЯТп төмендеткіш трансформаторы бар жәшік-0.25 230/12-2 УХЛ2 ИП 54 ИК

68 584 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MTT12-012-0251-54
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиілігі 50 Гц айнымалы токтың 220/380В кернеуін 12В, 24В, 36В немесе 42В кернеуге түрлендіреді – жөндеу жарықтандыру желілерін қоректендіру, тасымалданатын шамдар мен электр құралдарын қосу үшін.
Олар орнатылған құрылғылары бар металл корпустан тұрады: ОСО типті кернеу трансформаторы, ВА47 ажыратқыштары және MAGNUM панельді розетка.

Артықшылықтары
- Қорғаудың жоғары дәрежесі IP54.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Шағын габаритті конструкция.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
Техникалық сипаттамалар
| Трансформалардың бастапқы орамасының номиналды жұм кернеуі, В | 230 |
| Трансформалардың қайталама орамасының номиналды құл кернеуі, В | 12 |
| Бастапқы номин ток, Ал | 2 |
| Екіншілік номин ток, Ал | 16 |
| Салмағы, кг | 6 |
| Жерге тұйықтау жүйесінің түрі | TN-S |
| Биіктігі, мм | 190 |
| Тереңдігі, мм | 210 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Эпоксидті-полиэфирлі бояу |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 2,5 |
| Номиналды толық қуат, ВА | 250 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Оқшаулаудың электрлік беріктігінің номині, В | 600 |
| Отн қысқа тұйықталу кернеуі, пайыз | - |
| Қысқа тұйықталу кезіндегі беріктік, кА | 4,5 |
| Сым өзектерінің қимасы, мм2 | 1,5...2,5 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| IEC 85 СОГЛ материалының оқшаулағыш түрі | A |
| Кабель түрі | ВВГ |
| Функционалдық блоктардың электр қосылыстарының типі | FFX |
| Ені, мм | 300 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 12 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Трансформатор | |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Бастапқы орамның кернеуі | 230 В |
| Екінші реттік орамның кернеуі | 36 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Штепсельдік розетка | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қайталама ораманың кернеуі (В) | 12 |
- Бағасы: 68 584 ₸

