Корпус металл ЩРн-36 мөлдір есік IP31 УХЛ3 TITAN 5 IEK

83 071 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM16-N-036-31-Z-U
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мөлдір есігі бар "TITAN 5" сериялы коммутациялық корпустар модульдік жабдықты пайдалана отырып, коммутациялық электр панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.

Артықшылықтары
- Шыңдалған шыныдан жасалған шолу есігі – аспаптар мен құрылғылардан көрсеткіштерді ыңғайлы бақылау және алу.
- Алынбалы монтаждау жақтауының арқасында ыңғайлы және құрастыру оңай.
- Сымдарды оңай жүргізу үшін артқы қабырға мен DIN рельстері арасындағы кеңейтілген қашықтық.
- Толық жабдық (N және PE шиналары бар калибрлер).
- Шиналарды үстіңгі және астыңғы жағына орнату мүмкіндігі.
- Жоғары электр қауіпсіздігі - қорғаныс операциялық панелінің болуы.
- Конструкцияның қаттылығы.
- Стильді дизайн.
- Ауыстырылатын есіктер.

Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 36 |
| Қатарлар саны | 3 |
| Түсі | Сұр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 585.0 |
| Ені, мм | 310.0 |
| Тереңдігі, мм | 130.0 |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Иә |
| Құлыппен | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| DIN-рейка | Иә |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 585 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
- Бағасы: 83 071 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау рамасы - 1 дана. Операциялық панель және пластикалық элементтер - 1 дана. Суппорт (N және PE шиналарынсыз) - 4 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі! - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Таңбалау кестесі (12 модуль) - 6 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.

