Басқару жәшігі Я5114-3674, 40 А, 22 кВт, 400 В, 2 фидердің, IP31

105 445 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51143674
Жіберу 30 мамыр 2026Я5000 үлгісіндегі басқару жәшіктері қуаты 75 кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторы бар, ұзақ, қысқа мерзімді және қайтадан қысқа уақытқа жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоматтық басқаруға арналған режимдерде.
Я5000 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесінде жасалады.
Басқару жәшіктері монтаждау панелі бар металл шкафтарда құрастырылады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды:
Басты тізбектің атаулы кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің атаулы кернеуі – 230 В.
Артықшылықтары
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
Техникалық сипаттамалары
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Модульдік автомат. өшіргіш |
| Корпустың материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номин құл кернеу | 400/230 В |
| Жиілік номині | 50 Гц |
| Қалқаншаның тоғының номині | 40 А |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Екіфидерлік, автоматты емес режим |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 105 445 ₸

