Электрондық таймері бар розетка RX-31А апталық 1мин/7дн 20 бағдарлама on/off REXANT*

7 129,08 ₸
- Бар
- Коды:11-6010
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
REXANT RX - 31A электронды таймері бар розетка жоғары қуатты тұрмыстық және өнеркәсіптік құрылғыларды қосуға арналған: үтіктер, жылытқыштар, жоғары қуатты шамдар, көше жарығының прожекторлары, электр қазандықтары және т.б.
Сипаттамалары:
• Таймер түрі - апталық, электрондық
• Қадам - 1 минут
• 20 таймерді қосу / өшіру бағдарламалары
• Таймер жұмысын жылдам өшіру функциясы
• Максималды жүктеме - 3500 Вт / 16А
• Қорғау дәрежесі - IP20
• Жүріс дәлдігі - айына 1 минут
• Кіріктірілген аккумулятордан жұмыс істеу - 100 сағаттан кем емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Апталық |
| Жұмыс принципі | Электрондық |
| Таймерді қолдану | Тұрмыстық |
| Қосу\Өшіру бағдарламалардың максималды саны | 20 |
| Монитордың болуы | Иә |
| Жолдар саны | 3 |
| Таңбалардың түсі | Қара |
| Фонның түсі | Ақ |
| Розетканың болуы | 1 |
| Жалпы | |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 3500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Номиналды ток, А | 16 |
- Бағасы: 7 129,08 ₸

