РУСМ5115-2474 2.5А 2 фидердің басқару жәшігі қайтымды емес авто. IP54 IEK режимі

89 370 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51152474
Жіберу 06 сәуір 2026РУСМ типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
РУСМ типті басқару жәшіктері IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
- Асинхронды қозғалтқыштар топтарының жұмысындағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
Техникалық сипаттамалар
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғау | Модульдік автомат. ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номин құл кернеу | 400/230 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қалқанның номиналды тогы | 2.5 А |
| Климаттық орындалуы | УХ3 |
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Фидерлер саны | Екі фидерлі, автоматты режимге ауыстырып-қосқышы бар |
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 25 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 6 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Ғимарат | Корпус металл ШМП-1-0 (395х310х220мм) У2 IP54 IEK | 1 |
| Кіріспе қорғаныс және коммутация аппараты | Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 3А 4.5кА D IEK | 2 |
| Коммутация аппараттары | ҚМИ-А контакторы LC1D 9А 230В/АС3 1НО/1НЗ ARMAT IEK | 2 |
| Электр қозғалтқышты қорғау | РТИ-1307 электрлі жылулық реле 1,6-2,5А IEK | 2 |
| Басқару органдары және индикациялар |
Қосқыш LA167-BDF33 3 позиция 2NO қара IP57 IEK Басқару түймесі LA167-BAF42 d=22мм 1НЗ қызыл IP65 IEK |
2 2 2 2 |
| Ток өткізгіштер | ПВ3 сымы (ПуГВ) 1х4 МЕМСТ | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
|
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 2.5 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 89 370 ₸

