Контактор NXC-18 18A 380В/АС3 1НО+1НЗ 50Гц CHINT*

6 070,68 ₸
- Бар
- Коды:836905
NXC айнымалы ток контакторлары заманауи сыртқы түрімен және ықшам құрылымымен ерекшеленеді. Олар айнымалы ток қозғалтқыштарын жиі іске қосу және басқару, сондай-ақ тізбектерді қашықтан қосу және өшіру үшін қолданылады.
Электромагниттік стартерлерді жасау үшін оларды жылу релелерімен біріктіруге болады.
Артықшылықтары
NXС жобалау және пайдалану кезінде маневр жасау үшін көбірек орын қалдырады
2 есе ықшамды
өлшеміне байланысты, NXC 630 және ені 165 мм, NC2 үшін 312 мм-ге қарсы
12 миллион цикл
контактілердің механикалық тозуға төзімділігі, ең қуаттыларында 6 млн
70...120% Ue
ажыратусыз катушканың жұмыс кернеуінің диапазоны
−35...+70 ˚C
сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
Техникалық сипаттамалар
NXC сериясы
Полюстер саны 3
Қорғау дәрежесі IP20
Қоршаған ортаның ластану санаты 3
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 45,5х75х70
Номиналды ток 18А
Басқару кернеуінің түрі Айнымалы ток (AC)
Номиналды оқшаулау кернеуі, В690
Басты қалыпты түрде ашылған контактілер саны 3
Басты қалыпты тұйықталған (НҚ) түйіспелердің саны 0
Номиналды коммутацияланатын қуат, кВТ 7.5
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 12000000
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 1200000
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -35...+70
Номиналды кернеу, 380...400
Теңіз деңгейінен биіктігі, м 2000 дейін
Айнымалы токты басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В 380
Қалыпты түрде ашылатын қосалқы контактілердің саны 1
Қосалқы қалыпты тұйықталған (ҚЖ) түйіспелердің саны 1
Басқару кернеуі: тартылу, % 70-120
Басқару кернеуі: ашу, % 20-65
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 18 айдан аспайды
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 400 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 18 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 7.5 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -35 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыстар түрі | 4NO+1NC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 70 мм |
- Бағасы: 6 070,68 ₸

