Бұрылмалы тұтқасы бар NS2-25X 4-6.3A стартері (R) (CHINT)

13 773,06 ₸
- Бар
- Коды:495184
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NS2 сериялы қозғалтқыштарды қорғауға және басқаруға арналған автоматты ажыратқыштар шамадан тыс жүктемеден, фазаның үзілуінен, қысқа тұйықталудан қорғау және қозғалтқыштардың сирек іске қосылуын бақылау үшін кернеуі 690В дейінгі 50/60 Гц және номиналды тогы 80А дейінгі айнымалы ток желілерінде қолдануға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 6.3 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Максималды жұмыс кернеуі | 690 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Биіктігі | 91 мм |
| Ені | 45 мм |
- Бағасы: 13 773,06 ₸

