Күнқағар қорғаныш TITAN5 ЩМП 300х200мм IEK

20 831 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI-00D-HD-030-020
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN ЩМП корпусына су мен кірдің түсуінен қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Көшеде пайдалану кезінде қосымша қорғаныс.
- Корпусты жоба талаптарына сай жабдықтау мүмкіндігі.
- Бояу алдында тегістеу - коррозиядан максималды қорғаныс.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 309 |
| Тереңдігі, мм | 210 |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Биіктігі, мм | 49 |
| Материал | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Сору желдеткіші бар | Жоқ |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Түсі | Сұр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 49 мм |
| Салмақ | 1.23 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 20 831 ₸


