ESCA тесілген науа 50х500х3000 IEK

10 922 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP10-050-500-3
Жіберу 03 мамыр 2026Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін. Прокат перфорацияланған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 сәйкес конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған, суықтай илектелген болаттан жасалған. IEK прокат науалары жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады. Перфорацияланған науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017. Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім КО ТР 004/2011 және ГОСТ Р 52868-2021 техникалық регламенттеріне сәйкес келеді.
-
Техникалық сипаттамалар
Науа түрі
Тесілген
Ені
500 мм
Биіктігі
50 мм
Ұзындығы
3000 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Перфорацияланған бүйір қабырғасы
Иә
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Материалдың қалыңдығы
1,2 мм
Түсі
Ашық сұр
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 150 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
- Бағасы: 10 922 ₸/м

