Кабельдік арна 16*16 мм "AGIS" (84м)

129,78 ₸/м
- Бар
- Коды:60.01.16.16.200
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабельдік арна 16*16 мм "AGIS" (84м)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AGIS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 16 мм |
- Бағасы: 129,78 ₸/м

