Күштік тарату шкафы ШР11-73506-31- УХЛ3 ажыратқыш 1х400А балқымалы ендірмелер 24х250А IEK CHINT

бастап 429 446 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-73506031-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШР 11 тарату күштік шкафтары электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Шкафтар 400А дейінгі номиналды токтарға және 50 Гц жиіліктегі үш фазалы айнымалы токтың 400В дейінгі номиналды кернеуіне және сақтандырғыштармен шығатын желілерді қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Композиттік пластиктен жасалған заманауи сақтандырғыш ұстағыштары қолданылады, сенімді және пайдалану оңай.
- Шкаф сақтандырғыштарды алып тастауға арналған тұтқамен жабдықталған
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазаның рұқсат етілген кіріспе қимасы | 240 мм-ге дейін | |
| Рұқсат етілген кіріспе қимасы нөл/жер | 240 мм-ге дейін | |
| Енгізулер саны | 1 | |
| Ғимарат | Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Кіріспе аппарат | Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-37В31250 400А IEK | 1 |
| Ажыратқыштың тұтқасы | солар бойынша. тапсырыс берушінің тапсырмасына шкафтың ішінде/сыртында | |
| Кететін топтар |
RT36-1-250 балқымалы ендірме ұстағыш габариті 1 250А Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-1-250 габариті 1 250А CHINT |
24 24 |
| Пайдалану | RT36 CHINT балқымалы ендірмені шешуге арналған тұтқа | |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40 | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 25 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
- Бағасы: бастап429 446 ₸




