ESCA Бұрылыс 90град 100х100мм IEK

5 022,36 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP2P-100-100
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90° бұрылыс кабельдік трассаның 90° көлденең бұрылысын ұйымдастыруға қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі.
Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Кабельдік астаудың ені, мм | 100 |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Салмағы, кг | 0,63 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 250 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Бағытты өзгерту | Көлденең (-тер) |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 2 |
| Климаттық орындалуы | У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2 |
| Материал | Болат |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Монтаждау температурасы, °C | -50...40 |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Ауытқу - бұрыш | 90 |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -50...40 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Мырыш жабынының қалыңдығы, мкм | 10 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 100 |
| Тармақталу ені, мм | 100 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 50 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
| Жүйе түрі | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
- Бағасы: 5 022,36 ₸

