Тарату панелі ВРУ-8503 2Р-128-30 атипті шығыс 7хВА47-100 2хВА88-35/125А IP31 SMART IEK

470 165 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-2513540-01
Жіберу 07 сәуір 2026ҚТҚ тарату панельдері кернеуі 400/230А, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Ресми дистрибьютор
- Кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
|
Фазалық кіріс қимасы: шиналардың 1 секциясы шиналардың 2-ші секциясы |
ӘКК 6-50мм2 3 қатарлы сұр IEK кіріспе қуат терминалы АД31Т шинасына 120 мм-ге дейін төзімділік |
|
|
Кіріс қимасы нөл/жер: шиналардың 1 секциясы шиналардың 2-ші секциясы |
төзімділік 120 мм-ге дейін төзімділік 35 мм-ге дейін |
|
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ-2 SMART 2000х600х450мм IP31 IEK | 1 |
| Бүйірлік панельдер | АЖҚ 2000.ХХХ.450 IP31 (2 дана/жинақ) SMART IEK үшін бүйірлік панель | 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Ірге | жеке опциямен тапсырыс беріледі | |
| Кіріспе ажыратқыш | көзделмеген | |
| Кететін топтарды қорғауға арналған аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 125А 25кА MASTER IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 32А 10кА С IEK |
2 4 2 1 |
|
Ток өткізгіш шина шиналардың 1 секциясы шиналардың 2-ші секциясы |
Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х11 3L+PEN IEK |
|
| Нөлдік/жерге тұйықтау шинасы | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді |



| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 630 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 14 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 470 165 ₸





