Жылытуды басқару қалқаны ШУ-ТС-З-63-200 25А IP54 (Теплоскат)

242 440 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUTS-340200
Жіберу 18 сәуір 2026Электрмен жылытуды басқару қалқаны қыздыру элементтерінің жұмысын жедел басқаруға арналған:
- өздігінен реттелетін және резистивті жылыту кабельдері
- минералды оқшауланған кабельдер
- үлдірлі жылытқыштар
- Әртүрлі конструктивтік орындаудағы пэндер мен тэндер
- әртүрлі қыздыру элементтері
Шатыр мен дренажды жылыту жүйесінің жұмысын басқаратын RT200E "Теплоскат" контроллері TST-01 температура датчигінің, TSW-01 су датчигінің және TSP-02 жауын-шашын датчигінің көрсеткіштерін тіркейді. Жауын-шашын датчигі TSP-02 БПДО қуат көзімен бірге қолданылады (датчиктер мен қуат көзі бөлек жеткізіледі).
РТ 200 термостатын келесі жұмыс алгоритмдері үшін конфигурациялауға болады:
• берілген температура диапазонында шатырды жылыту жүйесін басқару үшін тек TST-01 қоршаған орта температурасының сенсорынан жұмыс істей отырып (мысалы, -20...+5°С, диапозонды өзгертуге болады)
• TST-01, TSW-01 су және TSP-02 жауын-шашын температурасы датчиктерінің жұмысымен (егер қоршаған орта температурасы пайдаланушы орнатқан диапазонға түссе, TSP-02 жауын-шашын датчигі қосылады, ол қар түскен кезде шатырды қыздыруды қосады. науаға орнатылған TSW-01 су датчигінен сигнал жоғалғанға дейін, яғни. жүйе жауын-шашын тоқтағанға дейін және ағынды сулардан еріген су автоматты түрде ағып кеткенше жұмыс істейді).
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | кіріспе аппараттың терминалдарына 25 мм-ге дейін | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | шиналарға 16 мм-ге дейін | |
| Аспалы металл корпус |
Корпус металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) У2 IP54 IEK |
1 |
| Кіріспе аппарат |
АВДТ34 С25 30мА IEK дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы |
1 |
| Шығатын сызықтар |
жобаға сәйкес |
|
| Жылытуды басқару блогы |
РТ200 "Теплоскат" контроллері |
1 |
| Индикация |
"Кернеу берілді" шамы "Жылыту қосулы" шамы |
1 1 |
| Шиналар нөл/жер |
жиынтықта |
2 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Жылытуды басқару қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | тұтас, Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 242 440 ₸


