LAY5-BG45 қосқышы IEK құлпы жоқ кілтпен 2 позицияға

2 769 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:BSW80-BG-2-K02
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Басқару батырмалары мен ажыратқыштары жиілігі 50 Гц, кернеуі 660 В дейінгі айнымалы токтың немесе кернеуі 400 В дейінгі тұрақты токтың электр тізбектеріндегі контакторларды (магниттік стартерлерді) және автоматика релелерін жедел басқаруға арналған.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді. Барлық өнімдер екі жинақтан тұрады - жылдам босату басы және контакт модулі. Қара түсті түйіспе тобы - тұйықтаушы (1з), қоңыр түсті - тұйықтаушы (1р).

Артықшылықтары
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
- Ауыстырылатын байланыс блоктары
- Сымдарды сенімді бекіту
- Ыңғайлы бекіту жүйесі
Техникалық сипаттамалар
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін құрылғы |
| Тесіктің диаметрі, мм | 22.0 |
| Ауыстыру позицияларының саны | 2 |
| Полюстер саны | 1 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 7.5 |
| Ажыратқыш түрі | Көп сатылы қосқыш |
| Ауыстырып қосқыш функциялары | Көп сатылы қосқыш |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Пакеттік қосқыш |
| Бейтарап позициямен - ӨШІРУ | Иә |
| Бейтарап қалыпқа оралумен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP алдыңғы жағы | IP40 |
| Корпуста жиынтықта | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 29.5 |
| Тереңдігі, мм | 62.0 |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC, В | 600 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 600 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | 400 |
| Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы | 110; 230; 400; 600 |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В | 24; 48; 110; 220; 400 |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 230 В, А | 3,0 |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 400 В, А | 1,5 |
| Номин жылу тогы Ith, Ал | 10 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 2х2,5 |
| Алдыңғы қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Еденге монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Аралық монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Тарату тақталарында орнату үшін қолайлы | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -10…40 |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Қысқа бұрылмалы тұтқа (тар тұтқа) |
| Ауыстырып-қосқыштың орнын бекіту | Жоқ |
| Ені, мм | 39.5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жұмыс алгоритмі | ON-OFF-ON |
| Ажыратқыш пішіні | Дөңгелек |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Корпустың түсі | Қара |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 2 769 ₸

