Авариялық ауыстырып қосқыш қалқан моноблок ЩАВР85-3521-ST1 32А 4.5кА 400В IP31 схемасы 2-1 IEK генераторы

168 040 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAVR-8535211-ST-01
Жіберу 06 сәуір 2026АВР ЩАВР85-3521-ST1 қалқаны негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Схема: екі кіріс - бір тұтынушы.
Кірістердің бірі генератор болуы мүмкін:
- генератордың іске қосу және тоқтату сигналдарын қосу үшін терминалдар қарастырылған
- іске қосу үшін уақыт бойынша үзінді
Қарсы қосуды электронды және механикалық блоктау.
Жұмыс режимдері:
- бірінші енгізу басымдығы бар автоматты;
- қолмен ауыстыру;
Контроллері бар схеманың артықшылықтары
- Екі кірістегі фазаларды басқару релесі (толық қорғаныс)
- Ықшам шешім
- Электромагниттік кедергілерге төзімділік
- Энергия үнемдеу: тұтыну 5 Вт-тан артық емес
- Реттеудің бірқалыпты диапазоны
- Қолмен және автоматты ауыстырып-қосқыш
Қорғаныс функциялары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Төмен кернеуден қорғау
- Фазаның жоғалуынан қорғау
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Қысқа тұйықталудан қорғау
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің рұқсат етілген қимасы 5х16 мм артық емес;
ҚЫМЫЗДЫҚ аспалы қалқанға жиналады: Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 TITAN 3 IEK
Коммутация және қорғаныстың кіріспе аппараттары
Кірістерді ауыстыру (АДБ блогы)
Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
Жиынтықта N/PE кететін шиналар;
Құрылғы қалыпты жұмыс жағдайында жылудың, ылғалдылықтың немесе температураның үлкен өзгерістерінсіз тұрақты жұмыс істейді.
Жұмыс режимдерінің индикациялық шамдары есікке қойылған.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 2-1 моноблок генератор |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 168 040 ₸




