Модульдік контактор КМ40-20М 40А 230ВАС 2NO IEK

9 787,68 ₸
- Бар
- Коды:MKK11-40-20
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Компаниядан модульдік контактор КМ40-20М IEK — бұл электр тізбектерін басқаруға арналған сенімді құрылғы.
КМ40-20М контакторының артықшылықтары:
- Тозуға төзімділігі жоғары: контактордың механикалық және электрлік тозуға төзімділігі жоғары, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
- Жылдамдық: Қосу уақыты небәрі 20 мс, ал өшіру уақыты 30 мс, бұл жүктемелерді тиімді басқаруға мүмкіндік береді.
- Температуралық жағдайлар: -25°C-тан +40°C-қа дейінгі температура диапазонында жұмыс істейді, бұл оны әртүрлі климаттық жағдайлар үшін әмбебап етеді.
- Материалдар: корпус полиамидтен және пластмассадан жасалған, бұл қосымша беріктік пен сыртқы әсерлерге төзімділікті қамтамасыз етеді.
- Негізгі контактілер күйінің визуалды индикациясының болуы.
- Көпірлі контактілер негізгі контактілер ашылған кезде екі рет үзілуді қамтамасыз етеді.
- Іске қосылған кезде шудың төмен деңгейі.
КМ40-20М контакторын қолдану:
- Процестерді автоматтандыру: жарықтандыру, ауаны баптау және желдету сияқты әртүрлі технологиялық процестерді автоматтандыру және басқару үшін қолданылады.
- Қауіпсіздік жүйелері: дабылдарды және басқа құрылғыларды басқару үшін қауіпсіздік жүйелерінде пайдалануға болады.
Контактор КМ40-20М — бұл электр тізбектерін басқарудың сенімді және тиімді шешімін іздейтіндер үшін тамаша таңдау.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды жұмыс тогы, А | 40 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Кернеу түрі - жұмыс кернеуі | Айнымалы (AC) |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 2 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 0 |
| Басқару тізбегінің кернеуі, В | 230 |
| Кернеу түрі - басқару тізбегі | Айнымалы (AC) |
| Қолдану санаты | АС-1, АС-7а |
| Қыздыру шамдарының максималды қуаты, Вт | - |
| Модуль кеңейтімдерінің саны | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq, кА | 3 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Модульдік орындау | Иә |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
| Шамдардың максималды қуаты люминесц, ВА | - |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Фазалар саны | 1 |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 40 А |
| Максималды қуат | 8.8 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Жоқ |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Байланыс түрі | 2NO |
| Бекіту түрі | DIN рейкаға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 9 787,68 ₸

