TITAN 5 корпусы металл ШМП-50.40.25 УХЛ1 IP66 IEK

73 659 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-050-040-025-66
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Салмақ | 13,6 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Енгізулер саны | 3 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдалану температурасы | -60…40 °C |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 73 659 ₸




