Шам AD16DS(LED)матрица d16мм қызыл 24В AC/DC IEK

682 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:BLS10-ADDS-024-K04-16
Жіберу 03 мамыр 2026Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған. Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады. Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
Линзаның түсі
Қызыл
Кернеу түрі
Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC)
Тесік диаметрі
16 мм
Шамның түрі
Жарық диоды. жарық көзі (LED)
Объектив түрі
Жазық (-тар)
Алдыңғы сақинаның түсі
Басқалар
Жарық сүзгісінің корпусының диаметрі
19 мм
Ұзындығы
42.0 мм
Жарық индикаторларының саны
1
Линзаның құрылымы
Дөңгелек (-тер)
Номин құл кернеу Ue
24...24 Жылы
Тұтынылатын ток
≤20 мА
Жиынтықта шамдардан
Иә
Алдыңғы сақинамен
Жоқ
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
Алмалы-салмалы шам
Жоқ
Пайдалану температурасы
-25-тен +40 °C-қа дейін
Қосылу түрі
Бұрандалы қосылыс
Шам қақпағының түрі
Басқалар
| Қызмет ету мерзімі, | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Сигнал |
| Минималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Кернеу | 24 В |
| Жарқырау түсі | Қызыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 682 ₸

