Кабельдік арна 15х10 мм ПВХ ақ AGIS

100,80 ₸/м
- Бар
- Коды:60.01.15.10.200
Магистральды кабель-каналдар кеңселік және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде жаңа құрылыста және қайта құру кезінде ақпараттық, қуатты және төмен токты ашық типті электр коммуникацияларын төсеуге арналған.
Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету (электр сымдарын қосымша оқшаулау).
Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
Қысқа тұйықталу кезінде ықтимал өртті болдырмау.
Техникалық сипаттамалар
Бұйымның ұзындығы: 2 м
Ені: 15 мм
Биіктігі: 10 мм
Қаптаманың еселігі, м: 144 м
Қаптаманың салмағы: 8,95 кг.
Құлып түрі: Қос
Қорғау дәрежесі (IP): IP40
Жұмыс температурасы, °C: -40...45
Монтаждау температурасы, °C: -5...60
Қаптама түрі: Полиэтилен
ЛхШхВ: 2000х15х10 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AGIS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 15 мм |
- Бағасы: 100,80 ₸/м
- Қаптау тәсілі: Полиэтиленге орау

