РММ47 ең төменгі/ең жоғары кернеу айырғышы IEK DIN-рельсіндегі жаңа серия

6 142 ₸
- Бар
- Коды:MVA01D-RMM
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РММ47 ең төменгі/ең жоғары кернеу айырғышы желі кернеуінің жол берілмейтін төмендеуі немесе жоғарылауы кезінде ВА47 сериялы бір, екі немесе үш полюсті автоматты ажыратқышты ажыратуға арналған.

Артықшылықтары
- ВА47-29 және ВА47-100 автоматты ажыратқыштарына бұрандасыз бекіту.
Техникалық сипаттамалар
| Жабдық түрі | Тәуелсіз ағытқыш (күштік автоматтар үшін) |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Автокөлікке қосылу жағы өшірулі | Оң жақ |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 0 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 0 |
| Әдетте жабылған контактілер саны | 0 |
| Әдетте ашылған контактілер саны | 0 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Сигналдық контактілер саны | 0 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 1...2,5 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 10000 |
| Монтаждау ені | 1 |
| Максималды разрядтың іске қосылу кернеуі, В | 265±10 |
| Іске қосылу кернеуі мин, В | 165±10 |
| Номин токты ауыстырамыз, Ал | 0,011 |
| Жұмыс тәртібі | Үздіксіз |
| Авто өшірумен үйлесімділік | ВА47-29/100 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Құрылғыға орнатылады | Автоматты ажыратқыш |
| Ені, мм | 17.8 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 4000 |
| Максималды іске қосу кернеуі кезінде өшіру уақыты, с | 0,05...0,15 |
| Іске қосу кернеуінің мин кезіндегі сөну уақыты, с | 0,2...0,5 |
| Тереңдігі, мм | 70.5 |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 50...275 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -40...50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Іске қосу уақыты | 0.05 сек |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 165 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 265 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 6 142 ₸

