Тарату пункті ПР8503-4474 320А/50кА IP31 шығатын 5хNXBх80А ЩМП16 IEK

384 580 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-85034405
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күштік тармақ мыналарға арналған:
- электр энергиясын бөлу
- шамадан тыс жүктемелер және қысқа тұйықталу токтары кезінде электр қондырғыларын қорғау
- жедел қосулар мен ажыратулар
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық параметрлер
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | төзімділік 120 мм-ге дейін | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 185 мм-ге дейін | 2 |
| Ғимарат |
Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.6.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Шығатын желілерді қорғау аппараттары | 5 | |
| Ток өткізгіш шина | ||
| Шығатын шиналар нөл/жерге тұйықтау | IEK DIN-рельсіндегі РБД-400А тарату блогы | 2 |
| Кабельдік тығыздамалар | талап етілмейді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 320 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-37/ВА47-100 |
- Бағасы: 384 580 ₸

