Тарату пункті ПР8503-4074 125А кіріспесіз IP31 шығыс 1хВА88 4хВА47-100 3хВА47-63 ЩМП7 IEK

219 505 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85034018-O1D-1
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тарату пункттері ПР11 мыналарға арналған:
- электр энергиясын бөлу
- шамадан тыс жүктемелер және қысқа тұйықталу токтары кезінде электр қондырғыларын қорғау
- кернеуі 400 В дейінгі электр тізбектерін жиі емес жедел қосу және ажырату
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар тек МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | КВС 35-150мм2 сұр IEK кіріспе қуат терминалы | 3 |
| Кіріс қимасы нөл/жер |
IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы төзімділік 120 мм-ге дейін |
2 |
| Кабельді жеткізу |
төменгі |
|
| Ғимарат | Корпус металл ШМП-7-0 (1320х750х300мм) УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген | |
| Шығатын аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 100А 35кА IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 16А 10кА D IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 20А 10кА С IEK |
1 2 2 3 1 |
| Ток өткізгіш шина | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х11 3L+PEN IEK | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік шина/қалдық жерлендіргіштер | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 125 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35/ВА47-100/АВДТ32 |
- Бағасы: 219 505 ₸

