Бейтарап CHINT бақылауы бар NJYB3-15 фазалық бақылау релесі

12 652,92 ₸
- Бар
- Коды:697034
Фазаны басқару релесі NJYB3 жиілігі 50/60 Гц 230В үш фазалы төрт сымды тізбектердегі желінің кернеу деңгейін, фазаның үзілуін, фазаның ауысуын және фазалық сәйкессіздікті басқаруға арналған.
Функциялар
Жоғары кернеуден реттелетін қорғаныс
Төмен кернеуден реттелетін қорғаныс
Фазаның үзілуінен қорғаныс бар
Фазалардың реттілігін бақылау бар
Реттелетін фазалардың асимметриясын бақылау
Бейтараптықты бақылау бар

Сипаттамалары
NJYB3 сериясы
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 35,8х91х66,2
Фазалар саны 3
Айнымалы токтың басқару кернеуінің түрі
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 1000000
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 100000
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -5...+40
Айнымалы токты басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В 220
Ауыстырылатын контактілер саны 1
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 12 ай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 1 сек |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 12 652,92 ₸

