Металл корпус ШМП-50.40.20 (500х400х200мм) УХЛ1 IP66 TITAN 5 IEK

72 194 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-050-040-020-66
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 5 SHMP корпустары - орнатылған жабдықты механикалық және климаттық қорғаудың ең жоғары деңгейін қамтамасыз ететін жауапты автоматтандыру қалқандарын құрастыруға арналған жаңа шешім.
Заманауи роботтандырылған өндіріс және бірегей конструкция TITAN сериялы корпустардың премиум сапасына, сенімділігіне және беріктігіне кепілдік береді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қорғаудың жоғары дәрежесі IP66, УХЛ1 - ашық аспан астындағы корпустарды көшеде пайдалану мүмкіндігі.
- Бояу алдында тегістеу – коррозиядан максималды қорғаныс.
- Кілттің бір бұрылысымен есікті үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм және одан жоғары корпустар үшін).
- Есік пен қаптаманың периметрі бойынша жиектерді екі рет шегелеу корпустың қосымша қаттылығын қамтамасыз етеді.
- Аспа жинағы мен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 500 |
| Ені, мм | 400 |
| Тереңдігі, мм | 200 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Ток - Ин номині, А | 630 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1,0 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме, Н | 10/40 |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды | Иә |
| Салмағы, кг | 11,64 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Бетінің фактурасы | Күңгірт шағрен |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Түсі | Сұр |
| Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше | Иә |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Құлыппен | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 11.64 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 72 194 ₸

