Реактивті қуатты өтеуге арналған контактор CJ19-6312 30кВАр 1НО+2НЗ 230В CHINT

11 208 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:243885
Жіберу 13 сәуір 2026Фазалық конденсаторлардың коммутациясын қамтамасыз ету үшін CJ19 сериялы реактивті қуатты өтеуге арналған контакторлар қолданылады.
Номиналды кернеуі 400 В және одан төмен, номиналды қуаты 90 кваРға дейінгі жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток тізбектерімен жұмыс істеуге арналған.
Техникалық сипаттамалар
CJ19 сериясы
Қоршаған ортаның ластану санаты 3
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 79x132x150
Номиналды басқарылатын қуат, квар 30
Номиналды ток, А 43
Айнымалы токтың басқару кернеуінің түрі
Номиналды оқшаулау кернеуі, В 690
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 1000000
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 100000
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -25...+40
Теңіз деңгейінен биіктігі, м 2000 дейін
Айнымалы токты басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В230
Қалыпты түрде ашылатын қосалқы контактілердің саны 1
Қосалқы қалыпты тұйықталған (ҚЖ) түйіспелердің саны 1
Токтың іске қосу импульсі, Ал 19
Басқару кернеуі: тартылу, % 85-110
Басқару кернеуі: ашу, % 20-75
Салмағы, кг 0.63
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 18 айдан аспайды
ОРНАТУ БОЙЫНША ҰСЫНЫСТАР:
Контакторды орнату және пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін қорғасын қысқыштары қорғаныш оқшаулағыш қақпақтармен жабылуы керек.
CJ19-25~43 контакторлары бұрандалармен немесе 35 мм DIN рельсімен, CJ19-63~95 контакторлары 35 мм немесе 75 мм DIN рельсімен бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 43 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 100000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 11 208 ₸

