Жұдырықшалы ауыстырып қосқыш ПК 16-12 С2029У3 16А "1-0-2" 4Р бекіту 55х55 ФЛ

6 810 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:ET512480
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ПК16 сериялы жұдырықшалы ажыратқыштар 16 А дейінгі токтарда жиілігі 50 Гц тұрақты және айнымалы токтың 24-тен 440 В-қа дейінгі кернеуді басқаруға арналған электр тізбектерін ауыстыруға арналған
Артықшылықтары
- Электр схемаларының оңтайлы ассортименті;
- Қарапайым және сенімді құрылым.
Техникалық сипаттамалар
| Артикул | ET512485 |
| Пайдалану шарттары | жабық үй-жайларда |
| Бұйымның атауы | жұдырықшалы ауыстырып қосқыш ПК16 |
| Бекіту тәсілі | панельдің артына орнату, алдыңғы панельмен негізді бекіту |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Климаттық орындалуы және орналастыру санаты | У3 |
| Бекіту немесе өздігінен қайтару тәсілі | 45 градустан кейінгі позицияларда бекіту |
| Бекіту ережесі | -45°...0°...45° |
| Номиналды жұмыс тогы, In | 16А |
| Номиналды жұмыс кернеуі, Ue | Айнымалы/тұрақты ток 24-тен 440 В-қа дейін |
| Пакеттер саны | 3 |
| Орнату өлшемдері, мм | 55х55 |
Коммутация схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Электротехник |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды ток | 16 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 220 В |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Жұмыс ережелерінің саны | 3 |
| Корпус материалы | Металл, Пластик |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 55 мм |
| Ені | 55 мм |
- Бағасы: 6 810 ₸

