Бұрандалы терминал IEK КВИ-2.5 мм2, 24 А, 800 В айнымалы ток/тұрақты ток, қызғылт сары

177 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YZN30-002-K09
Жіберу 03 мамыр 2026Бұрандалы терминалдар электр шкафтарының ішіндегі реттелген тарату жүйелеріндегі әртүрлі қималардың өткізгіштерін тұрақты, қауіпсіз және ықшам қосуға арналған.
Фазалық, нөлдік және қорғаныс өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады.
DIN-рельске орнатылады.
Терминалдардың орындалу түсі: сұр, көк, сары, жасыл, қызыл, қара, қызғылт сары, сары-жасыл (PE).

Артықшылықтары
- Оқшаулағыш корпус серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді PA6.6 полиамидінен жасалған, UL94 V0 классификациясына сәйкес келеді, коррозиялық орта мен температураға тамаша төзімділікке ие
- Номиналды қималы өткізгіштерді кабельдік құлақшалармен де, алдын ала дайындықсыз да қосуға болады
- Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: соңғы қақпақтар, таңбалау тақталары, секіргіштер
- Температураның жоғарылауына сынақ (45°С артық емес)
- 1 секунд ішінде 1 мм2-ге 120А қысқа уақытқа төзімді токқа арналған сынақ
- Кернеудің төмендеуін сынау (3,2мВ артық емес)
Конструкция ерекшеліктері
Корпус жануды қолдамайтын полиамидтен жасалған (960°С температурада қыздырылған жіппен тексеру).
Арнайы қысқыш тор бұранданың "өздігінен бұрап тұратын" әсерін азайтады және өткізгіштерді кабель ұштарымен қосуға мүмкіндік береді...
Өткізгіш қималарының кең ауқымы үшін әмбебап таңбалау алаңы.
Жезден немесе мыс пластинадан жасалған фазалық терминалдардың ток өткізгіш шинасы (мыс мөлшері кемінде 99,7%) арнайы ойықтарға ие...
Терминалдардың орталық бөлігінде бұрандалы жалғастырғышты орнату мүмкіндігі
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 1...2,5 |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Номин құл кернеу, Жылы | 800 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Бұйымның/компоненттің түрі | КВИ терминалы |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 41,6 |
| Ұзындығы, мм | 40,6 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Жиынтықтағы саны, дана | 50 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 2,5 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Ең аз қима, мм | 1.0 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 6000 |
| Оқшаулау кернеуінің номині, В | 1000 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номин ток In, А | 24 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 1...2,5 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | ≥ 90 |
| Жұмыс температурасы, °C | -60...110 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 1...4 |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қорғау дәрежесі - IP штепсельсіз | IP00 |
| Қорғау дәрежесі - ернінің тығыны бар IP | IP20 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP00 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 6.2 |
| Ені, мм | 6,2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қызғылт сары |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Қызғылт сары |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 110 град. |
| Максималды ток | 24 А |
| Максималды кернеу | 800 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосылатын сымдардың қимасы (шаршы мм) | 2.5 мм |
- Бағасы: 177 ₸

