60 Вт IP20 IEK корпусындағы DIN-рельсті жылытқыш

12 677 ₸
- Бар
- Коды:YCE-HG-060-20
DIN-рельсті жылытқыш электрлік шкафтардың ішіндегі ауаны жылытуға арналған. Құрылған конвекциялық ауа ағыны төмен температуралы аймақтардың пайда болуына жол бермейді және электрлік компоненттерді конденсациядан және температураның өзгеруінен, сондай-ақ белсенді жабдықтың металл элементтерінің коррозиясынан қорғайды. Өздігінен реттелетін жылытқыштың болуы жылытылатын ауаның шкаф ішінде табиғи айналымын қамтамасыз етеді және қызып кетуден сақтайды. Температура реттегішімен бірге орнатылған кезде ол шкаф ішіндегі қажетті температураны ұстап тұру және орнатылған жабдықтың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
Жиілігі 50 Гц және кернеуі 230 В дейінгі айнымалы токтың электр жабдықтарында пайдалануға болады. Ауаны жылытудың динамикалық жүйесі ұзақ жұмыс режимдерінде барынша тиімді. Қысқыштар арқылы қосу орнатуды мүмкіндігінше қарапайым және жылдам етеді.

- Жылытқыштардың ықшам конструкциясы шкафтағы ішкі кеңістіктің бір бөлігін босатуға мүмкіндік береді.
- Ықшам жылытқыштар анодталған алюминий профилінен жасалған және қызып кетуді болдырмайтын және өрт қауіпсіздігін сақтайтын өзін-өзі реттеу функциясына ие.
- Ауаны жылытудың динамикалық жүйесі ұзақ жұмыс режимдерінде барынша тиімді және жұмсалатын электр энергиясын айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
- Радиатордың оңтайлы пішіні шағын өлшемдерді сақтай отырып, конвекция жылдамдығын арттыру арқылы жылу алмасу тиімділігін арттырады.
- Жоғары сенімділікпен жылытқыштардың қызмет ету мерзімін ұзарту.
- Тұрақты және айнымалы токтың жұмыс кернеуінің кең диапазоны.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды қуаты, Вт | 60 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 120...240 |
| Қыздырғыш элемент | Масқара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Желдеткішпен | Жоқ |
| Бөлме температурасын ұстап тұруға арналған термостатпен | Жоқ |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 140 |
| Тереңдігі, мм | 56.5 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -60...+70 |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| Корпус материалы | Полиамид 66 |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| 20 градус үздіксіз қыздыру қуаты, Вт | 60 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Жиілігі 50 Гц токтың өзгеруі кезіндегі жұмыс кернеуі, В | 230 |
| Тұрақты токтың жұмыс кернеуі, В | 230 |
| Сандар индикаторымен | Жоқ |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы, мм | 0,5...2,5 |
| Сымдарды қосуға арналған қысқыштың түрі | Серіппелі |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Корпустың түсі | Қара |
| Ені, мм | 70.0 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 60 Вт |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Жылыту қуаты | 60 Вт |
| Түсі | Қара |
| Корпус материалы | Анодталған алюминий |
| Ені | 70 мм |
| Тереңдігі | 57 мм |
| Биіктігі | 140 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 (град.) |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | -60 (град.) |
| Қосылатын сымдардың қимасы (шаршы мм) | 2.5 мм |
- Бағасы: 12 677 ₸

