Тарату шкафы ШР11-73708 IP31 ВР32х400А шығатын 15хПВх250А ЩМП16 IEK CHINT

269 680 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHRS-73708031-01
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШРС таратушы күштік шкафтары электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Шкафтар 400А дейінгі номиналды токтарға және 50 Гц жиіліктегі үш фазалы айнымалы токтың 400В дейінгі номиналды кернеуіне арналған.
Шығатын желілерді қорғау - сақтандырғыштар.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Композиттік пластиктен жасалған сақтандырғыштардың заманауи ұстағыштары қолданылады, олар сенімдірек және пайдалану оңай.
- Шкаф сақтандырғыштарды алып тастауға арналған тұтқамен жабдықталған
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық параметрлер
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Ғимарат | Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.6.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Ірге | жиынтықта | 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Ауыспалы кіріспе ажыратқыш | Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-37В31250 400А IEK | 2 |
| Ажыратқыштың тұтқасы | оң жақта корпус сыртына шығарылған | |
| Шығатын топтар мен желілер |
Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-1-250 габариті 1 250А CHINT Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-1-250 габариті 1 250А CHINT RT36 CHINT сериялы балқымалы ендірмені шешуге арналған тұтқа |
15 15 1 |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А МЕМСТ IEK | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40х4000мм 480А МЕМСТ IEK |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 15 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 269 680 ₸




