КВИ-6-И өлшегіш бұранда терминалы 6мм2 сұр IEK

800 ₸
- Бар
- Коды:YZN30-006S-K03
Бұрандалы терминалдар электр шкафтарының ішіндегі реттелген тарату жүйелеріндегі әртүрлі қималардың өткізгіштерін тұрақты, қауіпсіз және ықшам қосуға арналған.
Фазалық, нөлдік және қорғаныс өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады. DIN-рельске орнатылады.
Өлшеу терминалдарында электр басқару тізбегінде көрінетін үзіліс жасауға мүмкіндік беретін ток өткізгіш шинада арнайы ажыратқыш бар.
Сондай-ақ, өлшеу құралдарын қосуға арналған түйреуіштер бар.
Терминалдардың орындалу түсі: сұр, көк, сары, жасыл, қызыл, қара, қызғылт сары, сары-жасыл (PE).

Артықшылықтары
- Оқшаулағыш корпус серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді PA6.6 полиамидінен жасалған, UL94 V0 классификациясына сәйкес келеді, коррозиялық орта мен температураға тамаша төзімділікке ие
- Номиналды қималы өткізгіштерді кабельдік құлақшалармен де, алдын ала дайындықсыз да қосуға болады
- Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: соңғы қақпақтар, таңбалау тақталары, секіргіштер
- Температураның жоғарылауына сынақ (45°С артық емес)
- 1 секунд ішінде 1 мм2-ге 120А қысқа уақытқа төзімді токқа арналған сынақ
- Кернеудің төмендеуін сынау (3,2мВ артық емес)
Конструкция ерекшеліктері
Корпус жануды қолдамайтын полиамидтен жасалған (960°С температурада қыздырылған жіппен тексеру).
Арнайы қысқыш тор бұранданың "өздігінен бұрап тұратын" әсерін азайтады және өткізгіштерді кабель ұштарымен немесе онсыз қосуға мүмкіндік береді.
Өткізгіш қималарының кең ауқымы үшін әмбебап таңбалау алаңы.
Жезден немесе мыс пластинадан жасалған фазалық терминалдардың ток өткізгіш шинасында (мыс мөлшері кемінде 99,7%) өткізгішті сенімді бекіту үшін арнайы ойықтар бар
Терминалдардың орталық бөлігінде бұрандалы секіргішті орнату мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Өлшеу |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 0,5...6 |
| Түсі | Сұр |
| Номин құл кернеу, Жылы | 600 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Бұйымның/компоненттің түрі | КВИ терминалы |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 0,5...6 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | ≥ 90 |
| Жұмыс температурасы, °C | -60...110 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 0,5...10 |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қорғау дәрежесі - IP штепсельсіз | IP00 |
| Қорғау дәрежесі - ернінің тығыны бар IP | IP20 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP00 |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 8.0 |
| Ені, мм | 8 |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 70 |
| Ұзындығы, мм | 47 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Жиынтықтағы саны, дана | 50 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 6 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Мыс |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Ең аз қима, мм | 0.5 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 6000 |
| Оқшаулау кернеуінің номині, В | 1000 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номин ток In, А | 7 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Ұзындығы | 46 мм |
| Ені | 8 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 110 град. |
| Максималды ток | 7 А |
| Максималды кернеу | 800 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 800 ₸

