КСС ЩУКН85 басқару қалқаны-5115-34- PLR 25А 11КВт 10кА 400В IP54 ONI екі сорғы журнал.тірек.

495 025 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUKN-85113807-PLRKM
Жіберу 10 сәуір 2026Кәріздік сорғы станциясының басқару тақтасы мыналарға арналған: резервуардағы сұйықтықты толтыру немесе сору қондырғысының бөлігі ретінде сорғыларды басқару және қорғау.
Қалқан КСС автоматты және қолмен жұмыс істеу режимін жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
Жұмыс сызбасы

КСС ONI БАСҚАРУ ЖҮЙЕЛЕРІНІҢ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Бағдарламалық инверсия және кондуктометриялық датчиктердің сезімталдығын баптау
-
Сорғылардың қызмет көрсету аралықтарын және тозу біркелкілігін арттыру
-
Сорғыларды іске қосу түрін таңдау
-
Сорғыларды өнімділігі жеткіліксіз болғанда немесе жұмысшының істен шығуы кезінде автоматты каскадты басқару
-
Қозғалтқыштардың жұмыс істеу уақытын бақылау
-
Жұмыс режимін таңдау: дренаж немесе толтыру
-
Сорғы станциясының қызмет көрсету аралықтарын орнату және бақылау
-
Сорғылардың жұмыс элементтерін ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғанда "жабысып қалудан" қорғау
-
Сорғыны құрғақ жүрістен және қызып кетуден қорғау
-
Пайдаланылатын датчиктердің саны мен түрін таңдау мүмкіндігі
-
Жұмыс логикасын өзгерту және жаңа жүйелер мен функцияларды басқару жүйесіне интеграциялау мүмкіндігі
-
Қашықтан диспетчерлеу және басқару
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттардың клеммаларына 35 мм-ге дейін | 6 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | ||
| Аспалы корпус | 1 | |
| Кабельді жеткізу |
төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта |
1 |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 25А 10кА С IEK |
2 |
|
Күштік бөлік - коммутация аппараттары - сорғыларды қорғау |
Контактор КМИ-22510 25А 230В/АС3 1НО IEK РТИ-1322 электро-жылулық реле 17-25А IEK |
2 1 |
| Басқару блогы |
ONI экраны бар PLR-S CPU1410(R) 220В айнымалы токтың логикалық релесі |
1 2 |
| Индикация |
1 |
|
| Местное управление |
кнопки, переключатели |
|
| Шины ноль/земля |
в комплекте |
|
| Токоведущие проводники | медные ГОСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | КСС басқару қалқаны |
| Қуат | 11 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | тұтас, Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 495 025 ₸

