Жасырын монтаждалған KSC11-501 100х120х65мм дәнекерлеу қорабы

703,08 ₸
- Бар
- Коды:KSC 11-501
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорапты гофрленген, тегіс, арматураланған құбырлармен немесе сымдармен бірге пайдалануға болады.
Арматураланған көлденең қабырғалар қорапты сылақ астындағы қабатта мықтап ұстайды.
Қосылу және коммутация үшін бұрандалы қосылымдардағы топтық терминалдарды немесе спиралі бар бір полюсті терминал қақпақтарын пайдалануға болады.
Қорап ыңғайлы құрылымды, функционалды дизайнды қабылдайды және қауіпсіздік стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Габариттік сызба

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Түсі | Көк |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 120 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 65 мм |
- Бағасы: 703,08 ₸

