Автоматты ажыратқыш ARMAT M10N 1P Z 3А 10кА IEK

44 291 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-M10N-1-Z003
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
M10N автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған.
Z, K, L сипаттамалары бар модульдік автоматты ажыратқыштар IEC 60947-2 стандарты бойынша сынақтан сәтті өтті.
Олар ARMAT сериялы модульдік жабдықтың барлық артықшылықтарына ие: корпустың беріктігін арттыру, күшейтілген доға сөндіру камерасы, тәуелсіз босату механизмі және т.б.
Ажыратқыштардың бұл түрі өнеркәсіптік және энергетикалық инфрақұрылым объектілері үшін енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы.
- Автоматты ажыратқыштың кез келген жағынан шанышқы типті шиналарды қосу мүмкіндігі.
- 2 бекітілген позициясы бар динрейктегі ысырма.
- Терминалдарды тартудың максималды сәті 5 Нм-ге дейін.
- Мөлдір қақпағы бар таңбалауға арналған алаң.
- ROHS директивасына толық сәйкестік.
- Жоғары жылдамдықты іске қосу токты шектеу класы 3
- Номиналды ажырату қабілеті 10 кА.
- Коммутациялық шекті сыйымдылық 10-нан 50 кА-ға дейін (номиналына байланысты).
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 3 |
| Полюстер саны | 1 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | Z |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | 7.5 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 3.0 |
| Полюстердің жалпы саны | 1 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 7,5 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| Ажыратқыш-айырғыш үшін жарамды | Иә |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Жоқ |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -5...40 |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 1...25 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 1...25 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Монтаждау рельсінің түрі | ТН-35 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Бір полюстің салмағы, кг | 0,118 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі | PIN (сырық), FORK (айыр) |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 20000 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 500 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 7.5 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 7.5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 3 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | Z |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 44 291 ₸

