Аралық реле OGR-1 2C 8А 220В айнымалы ток екі контактілі индикатор және сынақ. ONI түймесі

3 071 ₸
- Бар
- Коды:OGR-1-2C-AC220V-L-B
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
OGR сериялы аралық релелер электр тізбектерін коммутациялау арқылы жетектерді басқару командаларын беруге арналған.
Жабдықтың сенімді басқарылуын және қорғалуын қамтамасыз ететін әртүрлі электрлік және автоматтандырылған жүйелердегі маңызды элемент болып табылады.
Оларды қолданудың негізгі бағыттары:
- Процестерді автоматтандыру: Реле автоматтандырылған жүйелердегі әртүрлі механизмдер мен құрылғыларды басқару үшін қолданылады.
- Электрлік схемалар: Олар электр тізбектерін, соның ішінде жүктемелерді қосу және өшіруді басқару үшін қолданылады.
- Қауіпсіздік жүйелері: Реле дабыл құрылғыларын басқару үшін дабыл және қауіпсіздік жүйелерінде пайдаланылуы мүмкін.
- Өнеркәсіптік жабдық: Қозғалтқыштарды, сорғыларды және басқа қондырғыларды басқаруға арналған өнеркәсіптік қондырғыларда жиі кездеседі.
- Энергетикалық жүйелер: Электр энергиясын беруді басқару үшін коммутаторларда қолданылады.
Артықшылықтары
- Жұмыстың жарықдиодты индикациясы.
- Бекітуі бар тестілік түйме.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
- Розетка арқылы DIN-рельске бекіту.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- Токтарды 8А дейін коммутациялау.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
Техникалық сипаттамалар
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | - |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | 220 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 2 |
| Номин ток, А | 8 |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Бір реттік байланыс |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 2 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Иә |
| Қосқыш жалғағышының түрі | ORS-G |
| Қосылу түрі | Алмалы-салмалы (штепсельдік) жалғау |
| Биіктігі, мм | 13 |
| Тереңдігі, мм | 27 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 2 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 2 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 10000000 |
| Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы | 250 |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В | 30 |
| Полюстік | Еркін полюстік |
| Аудармалы контактілермен | Иә |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Иә |
| Оқшаулау кедергісі, мОм | 500 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...70 |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Ені, мм | 28.8 |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик, Шыны |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 8 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 29 мм |
- Бағасы: 3 071 ₸

