OGR-1 2C ONI релесіне арналған ORS-G-1-2 розеткасы

1 645 ₸
- Бар
- Коды:ORS-G-1-2-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
OGR сериялы аралық релелер электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен ауыстыру арқылы жетектерді басқару командаларын беруге арналған.
Артықшылықтары
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- DIN-рельске сенімді бекіту.
- Корпустың және контактілердің жоғары сапалы материалдары.
- Релені розеткаға сенімді бекіту.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түйреуіш - қадалар саны | 8 |
| Номин ток, А | 10 |
| Жұмыс кернеуі, В | 300 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Өткізгіш қимасы, мм2 | 0,5…2,5 |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40…70 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Ені, мм | 15.8 |
| Кеңейтімдер болуы мүмкін | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 73.0 |
| Тереңдігі, мм | 29.0 |
| Токтың өзгеру кернеуінің номині, В | 300 |
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -40 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 8 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 16 мм |
- Бағасы: 1 645 ₸

