Артқы панель 2000х600мм FORMAT IP54 IEK

68 657 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-FP-200-060-54
Жіберу 03 мамыр 2026FORMAT IEK® желісі электротехникалық және телекоммуникациялық шкафтардың танымал еуропалық өндірушісі ZPAS-пен бірлесіп жасалған. ZPAS-тың ең озық әзірлемелерінің бірі IEK GROUP және ZPAS R&D компанияларының қызметтері арқылы ресейлік нарыққа бейімделген.
IEK GROUP инженерлері FORMAT® электротехникалық шкафтарын әмбебап етіп жасады. Оларға Ресейдегі ең сұранысқа ие өндірушілердің ауа, құйма және модульдік ажыратқыштарын орнатуға болады. Ресейлік тұтынушылардың барлық сұраныстары мен күрделі пайдалану шарттары ескерілді.
Электр қалқандық жабдықтарды кәсіби құрастырушылар заманауи FORMAT IEK® шкафтарын ойластырылған конструкциясы, электротехниканы құрастыру және монтаждау ыңғайлылығы үшін таңдайды. Аксессуарлардың кең ассортименті ең күрделі тапсырмаларды орындауға мүмкіндік береді.
FORMAT® электротехникалық шкафтары екі жазықтықта тесілген тұйық профильдер негізінде қаңқалы конструкцияға ие. Бұл жабдықтар мен компоненттерді орналастырудың икемді нұсқаларын ұсынады. Шкафтарды, егер олар пайдаланылса, бүйір қабырғалары жоқ қатарға қосу оңай. Энергетика және өнеркәсіптік автоматтандыру объектілерінде үй-жайлардың ішінде қолданылады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толығымен симметриялы профиль панельдер мен есіктерді кез келген бүйірлік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастырмалы-жиналмалы конструкив – монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы
• Корпустарды ыңғайлы қондыру
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділік
• Біріздендірілген бекітпе
• Максималды секциялаумен күрделіліктің жоғары деңгейін құрастыру – 3в 4000 А дейін және 4в 6300 А дейін
• Жоғары көтергіштік қабілеті. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларда) – 1600 кг
• Бір-бірін алмастыратын әмбебап керек-жарақтар
• Боялмаған элементтерде коррозияға қарсы арнайы жабын бар – алюминий тотығы (Al-Zn)
• Еуропалық сертификаттар
Жиынтықтаушының сипаттамасы
Шкафтың артқы жағын су мен шаңның ішке кіруіне жол бермеу үшін қызмет етеді. Артқы панельді орнату шкафтың жақтауына бекіту бұрандалары арқылы жүзеге асырылады.

Артықшылықтары
- Толық симметриялық профиль - панельдерді кез келген бүйірлік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді.
- IP54-55 қорғанысының жоғары дәрежесі - панель құйылған резеңке тығыздағышпен жабдықталған.
- Жоғары жүк көтергіштігі - бүйірлік/артқы панельдегі жүктеме 50 кг.
- Панель M8 шпилькасымен жабдықталған, бұл жерге тұйықтауды жақтауға ең оңтайлы жерлерде қосуға мүмкіндік береді.
- Бірыңғай бекіткіштер.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 2000.0 |
| Ені, мм | 600.0 |
| Бүйірлік тақта ретінде жарамды | Иә |
| Артқы панель ретінде жарамды | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Материал | Болат |
| Көтергіш қабілеті , кг | 50 |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
| Жабын түрі | Шағыр |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Түсі | Сұр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
| Аксессуар түрі | Панель задняя |
- Бағасы: 68 657 ₸

