FORMAT IEK 2000х600 мм бүйірлік IP54 IP54 (2 дана/жиынтық) IP54

116 066 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-SP-200-060-54
Жіберу 26 маусым 2026FORMAT IEK| желісі танымал еуропалық ZPAS электротехникалық және телекоммуникациялық шкафтар шығаратын зауытпен бірлесіп құрылған. ZPAS-тың ең озық әзірлемелерінің бірі IEK GROUP және ZPAS компанияларынан алынған R&D қызметтері үшін Ресей нарығына бейімделген.
IEK GROUP инженерлері FORMAT| электр техникалық шкафтарын әмбебап етті. Оларда Ресейде сұранысқа ие өндірушілердің ауа, құйма және модульді автоматты сөндіргіштерін орнатуға болады. Ресейлік тұтынушылардың барлық сұраныстары мен пайдаланудың күрделі шарттары ескерілді.
Электр қалқан жабдығын кәсіби құрастырушылар жобаланған конструкциясы, электр техникасын құрастыру және құрастыруға ыңғайлылығы үшін FORMAT IEK| қазіргі заманғы шкафтарын таңдайды. Аксессуарлардың кең ассортименті ең күрделі міндеттерді жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
FORMAT| электротехникалық шкафтарының екі жазықтықта перфорацияланған тұйық профильдердің негізінде каркас құрылымы бар. Бұл жабдықтар мен компоненттердi орналастыруға икемдi мүмкiндiктер бередi. Шкафтарды бүйір қабырғаларсыз, егер олар қолданылса, қатарға оңай қосуға болады. Энергетика және өнеркәсіптік автоматтандыру объектілеріндегі үй-жайлар ішінде қолданылады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толық симметриялық профиль кез келген бүйірлік жазықтықта панельдер мен есіктерді орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастыру-бөлшектеу конструктиві – монтаждау, тасымалдау және сақтау қолайлығы
• Корпустардың ыңғайлы түйісуі
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділігі
• Бірегей бекітпе
• Ең жоғары секциялаумен күрделілігі жоғары деңгейдегі құрастыру – 3b 4000 А дейін және 4b 6300 А дейін
• Жоғары қабілет. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларға) – 1600 кг
• Әмбебап өзара алмастырылатын аксессуарлар
• Боялмаған элементтерде арнайы коррозияға қарсы жабын – алюцинк (Al-Zn) болады
• Еуропалық сертификаттар
Жиынтықтауыштың сипаттамасы
Шкафты ішке су мен шаңның түсуінен жабу үшін қызмет етеді.

Артықшылықтары
- Толық симметриялық профиль - кез келген бүйірлік жазықтықта панельдерді орнатуға мүмкіндік береді.
- IP54-55 - панельдiң жоғары қорғаныс дәрежесi құйылған резина тығыздағышпен жарақталған.
- Жоғары көтеру қабілеті - бүйір / артқы панелге жүктеме 50 кг.
- Панель M8 шпилькасымен жабдықталған, ол жерге тұйықтауды ең оңтайлы жерлерде каркасқа қосуға мүмкіндік береді.
- Бірыңғай бекітпе.
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 2000.0 |
| Ені. мм | 600.0 |
| Бүйірлік панель ретінде келеді | Иә |
| Артқы панель ретінде келеді | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Климаттық орындау | У2 |
| Материал | Болат |
| Қабілеттілік, кг | 50 |
| 19 дюймдік монтаждауға арналған | Жоқ |
| Бет түрі | Ұнтақ бояуы |
| Жабын түрі | Шагрень |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Шкафты монтаждауға арналған орнатылған тереңдік, мм | 600 |
| Түсі | Сұр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 116 066 ₸

