Металл есік 2000х600мм FORMAT IEK

138 905 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-DM-200-060
Жіберу 03 мамыр 2026FORMAT IEK® желісі электротехникалық және телекоммуникациялық шкафтардың танымал еуропалық өндірушісі ZPAS-пен бірлесіп жасалған. ZPAS-тың ең озық әзірлемелерінің бірі IEK GROUP және ZPAS R&D компанияларының қызметтері арқылы ресейлік нарыққа бейімделген.
IEK GROUP инженерлері FORMAT® электротехникалық шкафтарын әмбебап етіп жасады. Оларға Ресейдегі ең сұранысқа ие өндірушілердің ауа, құйма және модульдік ажыратқыштарын орнатуға болады. Ресейлік тұтынушылардың барлық сұраныстары мен күрделі пайдалану шарттары ескерілді.
Электр қалқандық жабдықтарды кәсіби құрастырушылар заманауи FORMAT IEK® шкафтарын ойластырылған конструкциясы, электротехниканы құрастыру және монтаждау ыңғайлылығы үшін таңдайды. Аксессуарлардың кең ассортименті ең күрделі тапсырмаларды орындауға мүмкіндік береді.
FORMAT® электротехникалық шкафтары екі жазықтықта тесілген тұйық профильдер негізінде қаңқалы конструкцияға ие. Бұл жабдықтар мен компоненттерді орналастырудың икемді нұсқаларын ұсынады. Шкафтарды, егер олар пайдаланылса, бүйір қабырғалары жоқ қатарға қосу оңай. Энергетика және өнеркәсіптік автоматтандыру объектілерінде үй-жайлардың ішінде қолданылады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толығымен симметриялы профиль панельдер мен есіктерді кез келген бүйірлік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастырмалы-жиналмалы конструкив – монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы
• Корпустарды ыңғайлы қондыру
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділік
• Біріздендірілген бекітпе
• Максималды секциялаумен күрделіліктің жоғары деңгейін құрастыру – 3в 4000 А дейін және 4в 6300 А дейін
• Жоғары көтергіштік қабілеті. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларда) – 1600 кг
• Бір-бірін алмастыратын әмбебап керек-жарақтар
• Боялмаған элементтерде коррозияға қарсы арнайы жабын бар – алюминий тотығы (Al-Zn)
• Еуропалық сертификаттар
Жиынтықтаушының сипаттамасы
Есіктер қаңылтыр болаттан жасалған және ашылу бұрышы 150 градус болатын төрт шатырға орнатылады.

Артықшылықтары
- Толығымен симметриялы профиль - есіктерді кез келген бүйірлік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді.
- Жоғары жүк көтергіштігі - есікке түсетін жүктеме 50 кг.
- Периметрдің айналасында перфорация қадамы 25 мм болатын тұрақтандырғыш қаттылық жақтауы орнатылған - бұл жабдықты есікке ұтымды орналастыруға және бағыттаушы кабельді төсеуге мүмкіндік береді.
- Есік жерге тұйықтауды жақтауға ең оңтайлы жерлерде қосуға мүмкіндік беретін M8 шпилькасымен жабдықталған.
- Стандартты есіктер төрт нүктелі құлыптау механизмімен жабдықталған.
- Қос бағаналы есік топсалары - есікті бір адамға оңай және жылдам ілу.
- Есікке құлып орнатылған (тұтқасы жоқ, екі тісті кілтке арналған астары бар).
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 2000 |
| Ені, мм | 600.0 |
| Материал | Болат |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Үйлесімділік | Корпус FORMAT |
| Тереңдігі, мм | - |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Үлгі немесе орындау | Есік |
| Жиынтықта құлыптың болуы | Иә |
| Көтергіш қабілеті , кг | 50 |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 138 905 ₸


