Пердесіз жерге тұйықталған розетка 16А ақ Atlas Design Schneider Electric*

1 227,24 ₸
- Бар
- Коды:ATN000143
Schneider Electric компаниясының Atlas Design сериясы - неміс стилінің негізгі ерекшеліктерін сипаттайтын қатаң классикалық сызықтар. Классикалық дизайн кез келген интерьердің дизайнын уақыттан тыс безендіреді.
Жоғары сапалы өңдеу беріктік пен сенімділікке кепілдік береді. Atlas мінсіз жұмысын қамтамасыз ететін қарапайым және сенімді механизмдерге ие. Розеткалар мен ажыратқыштарды орнату оңай.
Атлас үй, кеңсе немесе коммерциялық кеңістік болсын, кез келген кеңістік үшін өте қолайлы. Үйіңіздің немесе кеңсеңіздің бірыңғай және заманауи дизайнын жасайды.
Atlas барлық заманауи қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді және электр тогынан қорғаудың жоғары деңгейіне ие, бұл сіздің және сіздің отбасыңыздың қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Тазалау оңай және көп күтімді қажет етпейді, бұл оны уақытын бағалайтын бос емес адамдар үшін тамаша шешім етеді.
Schneider Electric - бұл әлемдегі ең жақсы электр жабдықтарын өндірушілердің бірі және жабдық сізге көптеген жылдар бойы қызмет ететініне сенімді бола аласыз.
Техникалық параметрлер
| Сызғыш | AtlasDesign |
| Жиынтықтау түрі | розеткасы бар механизм |
| Түсі | ақ |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Монтаждау | жасырын |
| Бекіту түрі | бұрандалы |
| Сымдарды қосу түрі | бұрандалы |
| Беттік өңдеу түрі | жылтыр |
| Эае типі | розетка |
| Қосылу схемасы | L+N |
| Құрылғының ені | 71 мм |
| Құрылғының биіктігі | 71 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 40 мм |
| Кернеу түрі | айнымалы ток (AC) |
| Номиналды ток | 16А |
| Номиналды кернеу | 230В |
| Жазу/таңбалау | жоқ (жоқ) |
| Материал | пластик |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Құрамында галогендер жоқ | Иә |
| Жазуға арналған өріс | жазуға арналған өріс жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | сәндік |
| Максималды кернеу | 250 Жылы |
| Қосымша ақпарат | IEC 60669 сәйкестігі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shneider Electric |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 250 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| USB-ден зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
- Бағасы: 1 227,24 ₸

