Фазаларды бақылау релесі ORF 04 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK

13 711 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ORF-04-220-460VAC
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Желінің кернеу параметрлерін (фазалардың ауысуы, асимметрия, жоғары және төмен кернеулер) басқаруға және командаларды жетектерге беруге арналған.
Кернеудің жоғарылауын, төмендеуін және асимметриясын, фазалардың ауысуын және үзілуін бақылау.
Реттелетін кернеу мен іске қосу уақытын бақылау диапазондары.
Кернеу асимметриясының деңгейі бекітілген.

Артықшылықтары
- Фазалардың ауысуын және үзілуін, сондай-ақ қорғалатын жабдықтың істен шығуын болдырмау үшін электр желісіндегі кернеудің төмендеуін, жоғарылауын және асимметриясын бақылау.
- Реттелетін орнату нүктелері.
- Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны: 220 - 460В айнымалы ток.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Максималды кернеуді бақылау | Иә |
| Минималды кернеуді бақылау | Иә |
| Фазалардың үзілуін бақылау | Иә |
| Фазалардың ауытқуын бақылау | Жоқ |
| Фазалардың ауысуын бақылау | Иә |
| Қоректендіру кернеуі, В | 220...460 |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| АС-1, А кезіндегі байланыс топтарының атаулары | 10 |
| Салмағы, кг | 0,064 |
| Іске қосылу уақыты, бастап | (0,1...10) ± 10% |
| Биіктігі, мм | 95 |
| Гистерезис, пайыз | 2 |
| Тереңдігі, мм | 64 |
| Кернеу диапазоны, В | 176...552 |
| Кернеу бойынша көрсеткіштер диапазоны, пайыз | 2...20 |
| Қоректендіруші кернеудің жиілік диапазоны, Гц | 45...65 |
| Кернеудің болу индикаторы | Жасыл жарық диоды (Un) |
| Реленің іске қосылу индикаторы | Қызыл жарық диоды (R) |
| Асқын кернеу санаты | 3 |
| Максималды қосу кідірісі, бастап | - |
| Ажыратуға макс кідіріс, бастап | 10 |
| Кабельдің ең үлкен қимасы, мм2 | бір ядролы 1х2,5 немесе 2х1,5 ұшы бар көп ядролы |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 10^7 |
| Қосуға мин кідіріс, бастап | 0.5 |
| Ажыратуға мин кідіріс, бастап | 0 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | - |
| Байланыс тобының номиналды кернеуі, В | 250 АС / 24 тұрақты ток |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | 220...460 |
| Өлшемдердің қателігі, пайыз | ± 1 |
| Баптау қателігі, пайыз | ± 5 |
| Жұмыс жағдайы | Кез келген |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Терминалдардың IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі беткі панель | IP40 |
| Пайдалану температурасы, °C | -20...55 |
| Өлшенетін кернеудің түрі | Айнымалы (AC) |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ені, мм | 18 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10^6 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 10 сек |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Дисплей | Жоқ |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Массасы | 0.064 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 5 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 176 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 552 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 13 711 ₸

