Автоматты ажыратқыш NXB-63 1P 16A 6кА х-ка C CHINT*

1 189,44 ₸
- Бар
- Коды:814014
NXB-63 автоматты ажыратқышы — шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған заманауи модульдік құрылғы.
NXB-63 автоматты ажыратқыштары 1-ден 63 амперге дейінгі номиналды токтар үшін қол жетімді. Номиналды токтың жоғарырақ мәндері үшін сериядағы құрылғыларды пайдалануға болады NXB-125G (125 амперге дейін).
Екі модельдік қатар да электр энергетикасындағы соңғы тенденцияларды ескере отырып, CHINT әзірлеген NEXT сериясына жатады.
Атап айтқанда, NXB-63 автоматты ажыратқышы контактілердің күйін бақылауға мүмкіндік беретін индикаторлық тереземен жабдықталған.
Қысқа тұйықталу кезіндегі номиналды ажырату қабілеті 6000А құрайды.
Электромагниттік айырғыштың түрі келесі іске қосу сипаттамаларына сәйкес келеді: B, C, D.
NXB-63 сериясының артықшылықтары
−35...+70 C сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
10 000 цикл контактілердің электрлік тозуға төзімділігі
Қалайыланған терминалдар мыс және алюминий өткізгіштерімен үйлесімді
Контактілер күйінің индикаторы
Техникалық сипаттамалар
NXB-63 сериясы
Полюстер саны 1
Қорғау дәрежесі IP20
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 18х80х77,8
Номиналды ток 16А
Оқшаулаудың номиналды кернеуі 300В
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Номиналды ажырату қабілеті, кА 6
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 20000
Термомагниттік айырғыштың түрі
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 10000
IEC 60898-1 IEC 60947-2 стандарттары
Жиілігі, Гц 50...60
Электромагниттік ажырату шегі (*In) 5...10
Токтың түрі AC
Іске қосылу сипаттамасы (ток қисығы) C
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -35...+70
Номиналды импульстік төзімді кернеу, кВ 4
Номиналды кернеуі 400В
Модульдік қашықтықтар санындағы ені 1
Қорғалған полюстер саны 1
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 60 айдан аспайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 1 189,44 ₸

