Сақтандырғыш-ажыратқыш-ажыратқыш ПВР 250А габариті 1 IEK

38 805 ₸
- Бар
- Коды:SRP-20-3-250
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақтандырғыш-ажыратқыш-айырғыштар (ТҚҚ) номиналды кернеуі 690 В және номиналды жиілігі 50 Гц дейінгі айнымалы ток тізбектерін автоматты емес коммутациялауға және асқын токтан қорғауға арналған.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- ТЖҚ-да кеңістікті үнемдеу.
- ПВР-дың кең ауқымды қатары.
- Монтаждау және пайдалану ыңғайлылығы.
- Заманауи материалдарды қолдану есебінен қуаттың аз шығыны.
- Мыс және алюминий өткізгіштерді қосу мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номин ток, А | 250 |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 247 |
| Тереңдігі, мм | 110 |
| Қорғау | Пышақ сақтандырғышы |
| Корпус материалы | Пластик |
| Номин құл кернеу, Жылы | 690 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Ені, мм | 185 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 250 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Кернеу | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| Монтаждау тәсілі | Аспалы |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пышақ қозғалысының сипаты | Тербелмелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Биіктігі | 247 мм |
| Ені | 185 мм |
- Бағасы: 38 805 ₸

