Монтаждық қорап КМ-212 95х95х53 қысқыштар кр.уст. қатты қабырғаларға арналған Bylectrica

1 356 ₸
- Бар
- Коды:КМ-212
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ғимаратты құм-цемент қоспасымен орнатқаннан кейін жанбайтын материалдардан жасалған тұтас қабырғалар мен төбелерге орнатуға және сымдарды жасырын сымдармен өткізуге арналған.
Техникалық сипаттамалар
Қорғау дәрежесі IP20
Габариттік өлшемдері (биіктігі, ені, тереңдігі), мм 95х95х53
Бекіту (монтаждау) тәсілі жасырын (сылақтың астына)
Терминалдары бар жинақтау
Климаттық орындалуы УХЛ2
Бұйымның материалы пластик
Балқу температурасы градуспен 650
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bylectrica |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| клемма қалыбы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Шаршы |
| Ыстыққа төзімділік | Иә |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 53 мм |
| Биіктігі | 95 мм |
| Ені | 95 мм |
- Бағасы: 1 356 ₸

