Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 40А 25кА MASTER IEK

30 128 ₸
- 2 дана бар
- Коды:SVA10-3-0040-02
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА88 MASTER құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш электр желілерін қысқа тұйықталу токтарынан, шамадан тыс жүктеме токтарынан, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуінен қорғауға, сондай-ақ қалыпты режимде ток өткізуге арналған.
Ажыратқыштар 16-дан 800А-ға дейінгі токтар үшін термомагниттік разрядпен және 125-тен 800А-ға дейінгі токтар үшін электронды разрядпен жабдықталған 5 стандартты өлшемде шығарылады. Жұмыс кернеуі 400/690В.
Автоматты ажыратқыштың конструкциясы тапсырыс берушінің объектісінде қосымша құрылғыларды өз бетінше орнату мүмкіндігін көздейді.
Артықшылықтары
- Шағын өлшемдер.
- Жұмыс кернеуі – 690 В дейін.
- Қосымша құрылғылардың кең ассортименті.
- Кез келген қалыпта орнату (тігінен/көлденеңінен).
- Өнімдердегі зиянды заттардың мөлшерін шектейтін RoHs 2002/95/EC директивасына сәйкестік.
- Төмен токтарда жылдам, сенімді өшіру, 10In температурада термомагниттік разрядты іске қосу.
- Полюсті баптау.
- Төмен токты автоматты ажыратқыштардағы термомагниттік ағытпаның (катушка) жаңа конструкциясы ажыратқыштың барлық автоматты ажыратқыштардағы 10 номиналды токта істен шығуын қамтамасыз етеді.
- Дәнекерлеудегі отқа төзімді материалдар қызмет ету мерзімін ұзартады: механикалық тозуға төзімділік – 8500 циклге дейін, коммутация – 1500 циклге дейін.


Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 40 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 25 |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 75.0 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...60 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Жоқ |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ені, мм | 92.0 |
| Биіктігі, мм | 164.0 |
| Тереңдігі, мм | 65.0 |
| Салмағы, кг | 1.400 |
| Теңіз деңгейінен биіктік, м | < 2000 |
| Қысқа тұйықталуды тоқтату қосқышы жоқ диапрегул, А | - |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 400 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | < 8500 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Номиналды кернеу, В | 400...400 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 800 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 40 |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 18,75 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Жылу айырғыштың орнату нүктесі, А | 40 |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі Im, Ал | 10 In |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | < 2500 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 40 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 151 мм |
| Ені | 93 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 98 мм |
- Бағасы: 30 128 ₸



